1000Mbps mini gbic LC Csatlakozó sfp modulok 5km/20KM/40 KM/60KM/80KM/120KM Kétirányú WDM optikai modul Kompatibilis Cisco switch 1000Mbps mini gbic LC Csatlakozó sfp modulok 5km/20KM/40 KM/60KM/80KM/120KM Kétirányú WDM optikai modul Kompatibilis Cisco switch 1000Mbps mini gbic LC Csatlakozó sfp modulok 5km/20KM/40 KM/60KM/80KM/120KM Kétirányú WDM optikai modul Kompatibilis Cisco switch 1000Mbps mini gbic LC Csatlakozó sfp modulok 5km/20KM/40 KM/60KM/80KM/120KM Kétirányú WDM optikai modul Kompatibilis Cisco switch 1000Mbps mini gbic LC Csatlakozó sfp modulok 5km/20KM/40 KM/60KM/80KM/120KM Kétirányú WDM optikai modul Kompatibilis Cisco switch

1000Mbps mini gbic LC Csatlakozó sfp modulok 5km/20KM/40 KM/60KM/80KM/120KM Kétirányú WDM optikai modul Kompatibilis Cisco switch

7 672 Ft
Készleten
t872

Címkék: wifi x, d-link router, málna 4 b, 10 gb-os kapcsoló, gbic sfp, fm transmitt, sfp, amd cpu, cisco sfp, kábel cisco.

  • Méret: 6*1*1cm
    Márka Név: BLIY
    Kompatibilis: Huawei
    Rost Típus: Egyszemélyes Mód
    Modell Száma: BLY-SFP1.25G-LC5-120KM
    Csatlakozó Típusa: LC/UPC

    Ingyenes szállítás Bliy 1.25 Gb/s LC sfp modul 5 km/20KM/40 KM/60KM/80KM/120KM Kétirányú 1310nm/1550nm 20 km-WDM gbic LC lan switch Kompatibilis Mikrotik kapcsoló Megjegyzés: Kérjük, hagyj üzenetet arról, hogy melyik márka a kapcsoló kompatibilis.Van H3C semleges is elérhető.Küld kompatibilis SFP modulok, mint az .Jellemzői: Akár 1.25 Általános Adatok, Linkek a Hot-pluggable egyetlen szál egyetlen mód, LC csatlakozó 5-120km 9/125µm SMF Egységes +3,3 V-os tápfeszültség Alacsony fogyasztású disszipációs Teljesítmény disszipáció Ipari /Extended/ Kereskedelmi működési hőmérséklet tartomány: -40°C-85°C/-5°C-tól 85°C/-0°C-tól 70°C-os Verzió ROHS-kompatibilis, ólommentes

  • Vélemények (0)

    Írd meg véleményed

Kapcsolódó termékek